BALAYI

Balayı, artık hayatınızı beraber geçireceğiniz ruh eşiniz ile başlayacağınız yeni hayatın ilk resmi günlerini temsil eden özel bir süreçtir ve bu noktada beraber atacağınız ilk adımı nereye atmaya karar vermeniz ve gerekli organizasyonu yapmanız konunun en can alıcı kısmıdır.

Big DAY Planners  olarak biz bu konuda kardeş firmamız olan Blue Phoenix Travel’ın kişiye özel seyahatler planlayan profesyonellerinden destek alarak, sizin için unutulmaz bir balayı planlayabiliriz. Bunun için yapmanız gereken bize Balayınızı nasıl geçirmek istediğinizi anlatmanız. Bunun arkasından Balayınız ile ilgili yapacağınız tek şey, sizin verdiğiniz bilgiler ışığında belirlediğimiz destinasyon ve otel opsiyonlarını değerlendirip karar vermek olacaktır. Siz düğününüze rahatça odaklanırken, bizde balayınızın detaylarını organize etmiş olacağız.

…BALAYI FİKİRLERİ…

Sosyal Medya Âşıklarına;

1

Sanal âlemin tek düzeliğini renklendirmeyi amaç edinen çiftlere önerilecek yerlerin başında tarihi dokusunun yanında modern hayatı es geçmeyen şehirler gelmektedir… İstanbul’un çarpıcılığı, Londra’nın alçakgönüllü güzelliği, Paris’in romantizmi ya da İtalya’nın Akdeniz sıcaklığı ile süslenmiş sokakları harika kareler ile sizi çok mutlu edecektir…

 

Deniz Mavisi Tutkunlarına;

2

Denizin büyüsünü hissetmiş çiftler için en güzel seçenek, Fethiye – Göcek arasında zaman geçireceğiniz özel bir gulet olacaktır. Özel koyları, berrak suyu ve doğası ile maviyi iliklerinize kadar hissedecek, gece, yıldızların altında şarabınızı içerek keyiflenebilirsiniz. Mavinin, yeşilin ve beyazın ahenkli dansını izleyebileceğiniz diğer bir opsiyon ise Ege Denizidir. Mikonos ve Santorini gibi yüksek çekiciliğe sahip Yunan Adaları ve Bodrum bu konuda sizi memnun edecek yerlerin başında gelmektedir.

 

Kitap Kurtlarına;

3

Sayfalara sığmayan güzelliklerle mutlu olacak çiftler için tarihsel derinliğe sahip özel yerlerin başında tabi ki Kapadokya gelmektedir. Kaya otellerde konaklamak, vadilerde yürüyüp kaya-kiliseleri ziyaret etmek çok keyifli olacaktır. Ya da Edinburg, Prag gibi gotik şehirlerin etkileyici mimarisi ile keyiflenebilir, Dubrovnik gibi denizle bütünleşmiş tarihi şehirleri ziyaret edebilirsiniz.

 

Maceracı Ruhlara;

4

Efor sarf etmeyi, adrenalini seven çiftler için seçenekler daha da renkli ve büyüleyici olmaktadır. Kızıldeniz de dalışlardan, Kamboçya’daki gizemli Angkor Vat tapınaklarına yolculuk, Peru’da İnka Yolunu takipten, Güney Afrika’da Köpek Balıkları ile dalışa kadar birçok deneyim sizin için sırada beklemektedir…

Facebook
Facebook
Twitter
Visit Us
LinkedIn
INSTAGRAM